Харків:
Київ:
+38 (057) 728 56 28
+38 (044) 392 84 00
ПРО КОМПАНІЮ ПРОДУКЦІЯ СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ ГАРАНТІЯ ІНФОРМАЦІЯ КОНТАКТИ
RUUA

Компанія «Альтаріс» здійснює впровадження енергозберігаючих технологій освітлення, використовуючи якісну світлодіодну освітлювальну техніку.

ТОВ «Альтаріс» зростаюча сучасна компанія, що спеціалізується на розробці, виробництві та реалізації енергозберігаючих світлодіодних світильників офісного, промислового та вуличного призначення на базі новітніх світлодіодних технологій.

Для будь-якого підприємства питання оптимізації витрат з кожним днем стають все актуальнішими, тому розглядається кожна можливість зниження постійних витрат.
Наша компанія може вирішити одне з таких завдань - знизити витрати на оплату електроенергії, шляхом заміни існуючих освітлювальних приладів на Вашому підприємстві на економічні енергоефективні світлодіодні світильники.

Завдяки тому, що виробництво наших світлодіодних світильників засноване на сучасних технологіях і використанні елементної бази знаменитих світових виробників, продукція нашої компанії відрізняється високою надійністю. Також всі світильники повністю екологічні і не потребують спеціальної утилізації. Гарантійне обслуговування надається протягом 3 років.

Грунтуючись на особистому досвіді, гарантуємо економію на освітленні в декілька разів, так як у нас великий досвід роботи в реалізації великих проектів на території всієї України:

  • комерційної нерухомості (бізнес-центри, офісні центри, торгові центри, торгові площі, магазини);
  • сфери ЖКГ (парки, алеї, площі, автостоянки, вулиці, місця загального користування житлових будинків);
  • соціальної сфери (дитячі садки, школи, санаторії, лікарні, спортивні споруди, спортивні майданчики, стадіони);
  • транспортної інфраструктури (залізничні та авто вокзали/станції, залізничні колії, платформи, переїзди, аеродроми, підземні переходи, тунелі, метрополітени, дороги, автомагістралі);
  • промислових підприємств (виробничі цехи, складські приміщення, ангари).

Світлодіодні світильники впевнено вийшли на ринок освітлення. Ми стаємо свідками революції - через кілька років всі почнуть забувати про традиційні лампи, які супроводжували людство протягом більш ніж сто років, тому що традиційні лампочки замінять світлодіодні світильники.

У продукції компанії «Альтаріс» застосовуються світлодіоди компаній BRIDGELUX і Refond, відомі у світі своєю якісною продукцією і бездоганною репутацією та імпортну сировину з США. Термін окупності переходу на нове освітлення, при сьогоднішній вартості електроенергії, складе від 6 місяців до 2 років, залежно від кількості робочих годин на день. Ресурс роботи світлодіодної лампи, прожектора або світильника становить 10-15 років. Тому, з упевненістю можна сказати, що вкладені кошти окупляться з перших хвилин експлуатації.

Форма
зворотнього зв'язку
Харків:
Київ:
+380 57 728 56 28
+380 44 392 84 00
Україна, м. Харків,
вул. Серпова, б. 4, офіс 210
Ми в соціальних мережах:
Поділитися:
© 2013-2021, ТОВ "Альтаріс"
Всі права захищені

Використання матеріалів з цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.