Харків:
Київ:
+38 (057) 728 56 28
+38 (044) 392 84 00
ПРО КОМПАНІЮ ПРОДУКЦІЯ СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ ГАРАНТІЯ ІНФОРМАЦІЯ КОНТАКТИ
RUUA

Статті

Корисна інформація, статті, огляди

Зниження витрат на підприємстві

Сьогодні перед будь-яким бізнесом часто стоїть завдання оптимізувати свої витрати, так як це один з методів підвищення конкурентоспроможності. Збільшення тарифів на енергоресурси з кожним роком є ​​одним з факторів, що впливають на ціну товару, і тому ті, хто вчасно застосують сучасні технології з метою зниження собівартості, опиняться на лідируючих позиціях.

Модернізація освітлення - один з перших варіантів для скорочення витрат на електроенергію для підприємств. Економічно правильним рішенням є перехід на світлодіодне освітлення, тому що світлодіодні світильники мають величезну перевагу перед звичайними лампами розжарювання і люмінесцентними лампами.

Термін окупності переходу на світлодіодне освітлення в кожному конкретному випадку буде різним. Для розрахунку потрібно враховувати вартість електроенергії, час роботи світильника протягом доби, споживану потужність вихідного і світлодіодного світильника.

Не завжди на підприємствах є спеціалісти, які можуть оцінити енергоефективність цього рішення і розібратися в нормах освітленості, тому співробітники нашої компанії готові виїхати до Вас на об'єкт, провести огляд встановленого обладнання, підібрати найбільш ефективне рішення і розрахувати термін його окупності . Освітлення торговельних і офісних приміщень, виробничого цеху, лікарні, складу або ангару - в кожному конкретному випадку потрібен свій підхід.

Найбільш ефективне застосування світлодіодного освітлення:

  • При будівництві нових об'єктів і доріг, бо самою витратною статтею витрат є монтаж трансформаторних підстанцій. При використанні традиційних джерел світла (лампи ДРЛ, ДНаТ, МГЛ ) - на 1 кілометр в середньому встановлюється близько тридцяти опор освітлення, для електроживлення яких потрібно один трансформатор. Застосування світлодіодних світильників дозволить отримати економію на потужності трансформатора в 4 рази, зважаючи на те що він споживатиме в 4 рази менше енергії.
  • Можливо ефективне застосування світлодіодних світильників у зношених електромережах. Багато мереж через свою зношеність часто видають замість 220 В, наприклад, тільки 180 В. Тому, якщо на вулиці встановлені старі лампові джерела світла, то в ланцюгу з декількох десятків світильників при напрузі 180 В відбудеться падіння рівня освітленості даного типу світильників. А світлодіодні світильники при такому рівні напруги рівня освітленості не втрачають.
  • На багатьох об'єктах є брак потужностей електричних мереж, вирішити цю проблему можна оптимізацією електроспоживання. Застосування світлодіодних джерел освітлення знизить споживання енергії в 10 разів, що дозволить ефективно використовувати електричну мережу з низьким рівнем потужності.
  • На відміну від енергозберігаючих люмінесцентних ламп - світлодіодні світильники абсолютно нешкідливі для здоров'я людей і не потребують спеціальної утилізації. Всі люмінесцентні лампи містять ртуть, яка заподіює серйозної шкоди здоров'ю, якщо лампа розбилася або порушилася її герметичність . По закінченню терміну служби люмінесцентні лампи необхідно спеціальним чином утилізувати, у разі використання світлодіодного освітлення такої необхідності немає.
  • Світлодіодне освітлення корисно для очей і не схильне мерехтінню. Багато кому відомо, що мерехтливе світло шкідливий для очей. У різних будівлях і офісах ви могли бачити, як старі люмінесцентні лампи неприємно мерехтять, що заважає роботі і збільшує стомлюваність співробітників.
  • Світлодіодні ліхтарі та світильники повністю вібростійкі. Багато промислові об'єкти схильні до різних вібрацій, такі як бурильні установки, насосні станції, крани, мости, і т.д. Це веде до швидкого виходу з ладу традиційних ламп розжарювання і люмінесцентних ламп і вимагає їх частої заміни, що може доставити істотні труднощі (виключення обладнання, перекриття автодороги і т.д.).

Перевага співпраці з компанією «Альтаріс», в тому, що вся наша продукція виробляється в Україні. В наших світильниках використовуються світлодіоди фірм BRIDGELUX і Refond, відомі у світі своєю якістю і бездоганною репутацією. Ми націлені на довгострокове співробітництво, тому здійснюємо гарантійне, післягарантійне обслуговування.

Форма
зворотнього зв'язку
Харків:
Київ:
+380 57 728 56 28
+380 44 392 84 00
Україна, м. Харків,
вул. Серпова, б. 4, офіс 210
Ми в соціальних мережах:
Поділитися:
© 2013-2021, ТОВ "Альтаріс"
Всі права захищені

Використання матеріалів з цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.