Харків:
Київ:
+38 (057) 728 56 28
+38 (044) 392 84 00
ПРО КОМПАНІЮ ПРОДУКЦІЯ СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ ГАРАНТІЯ ІНФОРМАЦІЯ КОНТАКТИ
RUUA

Гарантійні зобов'язання

Компанія Альтаріс висловлює Вам величезну вдячність за вибір нашої продукції. Ми гарантуємо високу якість і надійну роботу своїх світильників за умови дотримання технічних вимог, викладених в Інструкції з експлуатації.

Гарантійний термін на всю продукцію становить 3 роки, з дня покупки. Час роботи світлодіодних світильників більше 50 000 годин. Гарантійним талоном, компанія Альтаріс, підтверджує відсутність у виробі яких-небудь дефектів і приймає на себе зобов'язання щодо забезпечення безоплатного ремонту або заміни неполадних елементів протягом усього терміну гарантії. При обміні товару його гарантійний строк обчислюється заново, починаючи з дня його обміну.

У разі недотримання користувачем умов гарантії або технічних вимог, викладених в Інструкції з користування (додається до договору поставки), ТОВ "Альтаріс" залишає за собою право відмови від безкоштовного гарантійного ремонту.

Умови гарантії:

  • Гарантія дійсна тільки за наявності правильно заповненого гарантійного талона, де вказані: модель, серійний номер виробу, дата продажу, гарантійний термін, є підпис покупця і печатки фірми - виробника.
  • Гарантійна заміна або ремонт проводиться тільки протягом гарантійного терміну, зазначеного в цьому гарантійному талоні.
  • Серійний номер і модель виробу повинні відповідати, зазначеної в гарантійному талоні інформації.

Виріб знімається з гарантії в наступних випадках:

  • Порушення правил, викладених в Інструкції з експлуатації.
  • При наявності слідів стороннього втручання або очевидної самостійної спроби ремонту виробу.
  • При пошкодженнях, викликаних попаданням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах.
  • При пошкодженнях, викликаних стихією, пожежею, побутовими факторами, зовнішнім впливом, випадковими зовнішніми факторами, неправильним підключенням, а також нещасними випадками (викид напруги в електричній мережі вище норми, гроза та ін.)
  • У тих випадках, коли виявлено несанкціоновані зміни конструкції або схеми виробу (за винятком випадків обумовлених в Інструкції з експлуатації).
  • Протягом часу роботи нашої продукції, компанія Альтаріс надає консультацію з будь-яких питань гарантійного обслуговування і правилам експлуатації. По закінченню гарантійного терміну обслуговування - надається платне сервісне обслуговування.

Всі умови гарантії діють в рамках чинного законодавства України, що забезпечує захист прав споживачів.

Форма
зворотнього зв'язку
Харків:
Київ:
+380 57 728 56 28
+380 44 392 84 00
Україна, м. Харків,
вул. Серпова, б. 4, офіс 210
Ми в соціальних мережах:
Поділитися:
© 2013-2021, ТОВ "Альтаріс"
Всі права захищені

Використання матеріалів з цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.